Sistemlerimiz

0216 370 25 65 Mail

Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri

Fm 200 gazlı söndürme sistemleri aşağıda belirtilen bileşenlerden oluşur:

1. FM 200 Depolama – FM 200 kimyasal maddesi özel bir tüp veya birkaç tüp dizisi içerisinde muhafaza edilir. Bu tüpler özel montaj elemanları ile sabitlenerek güvence altına alınır.

2. FM 200 Dağıtım Elemanları – FM 200 gazı, koruma altında olan mekana döşenmiş olan uygun deşarj nozulları ve hidrolik hesapları yapılmış borulama sistemi ile dağıtılır.

3. Diğer Bileşenler - FM 200 sisteminin kurulumunu, bağlantı parçaları, manometre, basınç kontrol anahtarı, solenoid ve manuel valf mekanizması, havalandırma kontrolü çek valf ve diğer bazı malzemeler tamamlar.

4. Kontrol Paneli – Kontrol Paneli, elektrikli aktüatör, detektörler, uyarı cihazları, tüplerin basıncını ve herhangi bir manuel bırakma ve iptal durumunu izler. Tüm elektrik veya elektronik cihazların kontrol paneline bağlanması gerekir.

5. Erken Uyarı Algılama ve Alarm Cihazları - Erken uyarı algılama cihazları manuel bırakma ve iptal durumu ile birlikte sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarırken, sesli ve görsel alarm cihazları personelin uyarılmasını sağlar.

FM 200 ® (HFC-227ea) karbon, hidrojen (CF3CHFCF3-heptafloropropan), ve florin’den oluşur. FM 200 hiçbir kalıntı bırakmaz ve zararsız bir gazdır. FM 200 gazına maruz kalan, alüminyum, pirinç, çelik, dökme demir, kurşun, paslanmaz çelik ve bakır gibi metaller ve kauçuk, plastik ve elektronik parçalar gibi malzemeler, bu gazdan etkilenmez.

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemlerinin Kullanım Alanları

Fm 200 gazlı söndürme sistemleri bakımı

Mekanlarınızda kurulmuş olan fm200 gazlı söndürme sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Fm 200 gazlı söndürme sistemleri bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Fm 200 gazlı söndürme sistemleri fiyatı

Fm 200 gazlı söndürme sistemleri fiyatı ve fm 200 gazlı söndürme sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lğtfen bizimle iletişime geçiniz.

0 216 370 25 65

Saha Çalışmalarımızdan Örnek Görüntüler