Sistemlerimiz

0216 370 25 65 Mail

Beta Sistem Mühendislik

Otomatik Söndürme Sistemleri

Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri

FM 200 (HFC 227 EA ) gazı

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Otel, mutfak, restaurant gibi alanlar için akıllı sistem.

Novec 1230 gazlı söndürme sistemleri

Novec 1230 (FK5112) gazlı söndürme sistemi

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık: Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yagına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme: Yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini: Beta System, yangın korunum sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanısıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.

Süpervizörlük: Beta System olarak satışını yaptığımız yangın korunum sistem ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj: Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirebilmekteyiz.

Devreye Alma: Montajı yapılan yangın korunum sistemleri Beta System mühendisleri tarafından, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Kontratlı Bakım: Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Saha Çalışmalarımızdan Örnek Görüntüler